Nowohucki alfabet - perspektywy

Plusy czy minusy – nowohucka identyfikacja i zmiaNHa

Zapraszamy do drugiej części badania projektowego – wypełnienia ankiety „Plusy i minusy”. Została ona ułożona w dwóch wariantach – pierwszy z nich jest dedykowany osobom spoza Huty, zaś drugi – nowohucianom. Celem ankiety jest tym razem prześledzenie postrzegania Huty (w tym zidentyfikowanie najmocniejszych związanych z nią skojarzeń), jak też zmian zachodzących w patrzeniu na tę część Krakowa na przestrzeni dekad oraz obecnej oceny nowohuckich dzielnic – z każdej możliwej strony i możliwie jak najszerszej perspektywy!

Prosimy, aby każdy uczestnik wypełnił jedną ankietę, w adekwatnej dla niego wersji. Tym razem nie będziemy podpowiadać ani sugerować, w jaki sposób wypełnić formularz badania – ważne dla nas jest również to, w jaki sposób uczestnicy projektu zrozumieją lub zinterpretują pytania.

Oczywiście służymy Państwu pomocą – w tym z przyjemnością wypełnimy ankietę wspólnie podczas wywiadu telefonicznego lub osobistego. Osoby zainteresowane kontaktem z zespołem projektowym prosimy o dzwonienie pod numery 518 297 202 lub 609 338 944.

Na Państwa odpowiedzi czekamy do 30 czerwca 2021 roku. Osoby przesyłające pliki dźwiękowe prosimy o kierowanie ich na adres nowohuckialfabet@gmail.com

Z góry dziękujemy wszystkim zaangażowanym, którzy prześlą do nas swoje odpowiedzi.

Już na początku lipca podsumujemy fazę badań i przygotujemy dla Państwa raport. A następnie przystąpimy do redakcji kolejnej porcji haseł i opracowywania tegorocznego leksykonu.